کافی کلابتجریه یک خرید لذت بخش در فروشگاه کافی تایم!

با عضویت در سایت “کافی تایم” در پنل کاربری خود یا از طریق منو به پنل “کافی کلاب” دسترسی پیدا خواهید کرد. شما با فعالیت هایی که در این کلاب در نظر گرفته شده میتوانید امتیاز جمع کنید و آن را در کیف پول خود به تومان تبدیل کنید یا درصد تخفیف بگیرید و یا با معرفی یک مشتری از خرید آن پورسانت دریافت کنید!
1

ثبت نام کنید

در 1 دقیقه در سایت کافی تایم ثبت نام کنید!

2

تکمیل اطلاعات

در پنل کاربری اطلاعات خود را تکمیل کنید.

3

فعالیت کنید

با خرید، بازدید، معرفی مشتری، کامنت و .. امتیاز جمع کنید!

4

امتیازات شما

امتیازات را به تومان تبدیل کنید یا برای ویژه شدن جمع کنید

کافی تایم
Coffee Time

چطور میتوانم امتیاز بگیرم؟

بازدید روزانه

شما میتوانید در هر 24 ساعت، در ازای بازدید از هر صفحه از سایت و ماندن بیش از 40 ثانیه در صفحه از هر بازدید 2 امتیاز دریافت کنید. سقف جمع امتیاز در این نوع در هر روز 10 امتیاز است. نوتیفیکیشن اطلاع رسانی بعد از 40 ثانیه برای شما نمایش داده می شود.

ثبت دیدگاه

شما میتوانید در ازای ثبت دیدگاه خود برای هر محصول ، اگر خریدار آن محصول باشید 5 امتیاز و در غیر این صورت 2 امتیاز دریافت خواهید کرد. محدودیت امتیازگیری در هر روز 10 امتیاز میباشد.

معرفی کاربر

در صفحه “کافی کلاب” مخصوص به شما یک لینک خودکار دریافت میکنید که اگر کسی از طریق این لینک در سایت ثبت نام کند 10 امتیاز دریافت میکنید. نوتیفیکیشن اطلاع رسانی پس از آن برای شما نمایش داده می شود.
البته در اولین خرید کاربر نیز 5% سود به کیف پول شما واریز میشود!

کسب درآمد

در “کافی کلاب” خودتان ، با کلیک روی آیکون روبروی کسب درآمد وارد صفحه ای می شوید که یک لینک خودکار به همراه کد معرف مخصوص شما وجود دارد. با انتشار این لینک و ثبت نام و خرید دیگر مشتریان از لینک شما علاوه بر دریافت 10 امتیاز، 5% از قیمت محصول خریداری شده به کیف پول شما واریز می شود. همچنین خریدار نیز در اولین خرید تخفیف 5% خواهد داشت!